« طواف پرچم حرم حضرت معصومه(س) در بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) »

به مناسبت میلاد با سعادت حضرت معصومه(س)، پنج‌شنبه مورخ 15/5/1395 ساعت10 صبح، 3تن از خادمان حرم حضرت به همراه پرچم متبرک حضرت معصومه(س) از بیماران بخش‌های مختلف عیادت کردند و برای سلامت بیماران دعا کردند.

در این بازدید که با حضور ریاست ، مدیریت و مسئول بسیج مرکز به همراه نماینده بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران؛ صورت گرفت، خادمان حرم، هدایا و بسته های متبرکی به کودکان بستری در این مرکز اهدا کردند. حال همراهان و مادران کودکان در این اقدام مبارک و معنوی بسیار وصف‌ناپذیر بود.

لازم به ذکر است، در ابتدای بازدید، به قید قرعه بیماری با نام معصومه جعفری از بخش کلیه و غدد، برنده سفر به مشهد به همراه خانواده (پس از ترخیص) شدند.


مرکز اموزشی درمانی و فوق تخصصی کودکان حضرت علی اصغرمرکز اموزشی درمانی و فوق تخصصی کودکان حضرت علی اصغرمرکز اموزشی درمانی و فوق تخصصی کودکان حضرت علی اصغرمرکز اموزشی درمانی و فوق تخصصی کودکان حضرت علی اصغرمرکز اموزشی درمانی و فوق تخصصی کودکان حضرت علی اصغرمرکز اموزشی درمانی و فوق تخصصی کودکان حضرت علی اصغرمرکز اموزشی درمانی و فوق تخصصی کودکان حضرت علی اصغرمرکز اموزشی درمانی و فوق تخصصی کودکان حضرت علی اصغرمرکز اموزشی درمانی و فوق تخصصی کودکان حضرت علی اصغرمرکز اموزشی درمانی و فوق تخصصی کودکان حضرت علی اصغرمرکز اموزشی درمانی و فوق تخصصی کودکان حضرت علی اصغر
کلیه حقوق این سایت متعلق به بیمارستان حضرت علی اصغر (ع) می باشد.